• Algemeen Bestuur      
    Westerhout, André Voorzitter / Voetbalzaken senioren 06-29045656 voorzitter@bunnik73.nl 
    Tergouw, Bram van Penningmeester 06-51794103 penningmeester@bunnik73.nl  
    Goes, Eef Secretaris / Ledenadministratie 06-27200237 secretaris@bunnik73.nl  
    Menke, Aswin Jeugdzaken 06-11190871 jeugd@bunnik73.nl
    *vacature* (Eef Goes) PR & Communicatie   pr+communicatie@bunnik73.nl 
    Seniorenafdeling      
    Westerhout, Andre Algemene Zaken 06-29045656 voetbal@bunnik73.nl
    Doornenbal, Jan Wedstrijdsecretaris Heren senioren 06-48344961 wedstrijdsecr.senioren@bunnik73.nl
    Weisman, Klaas Wedstrijdsecretaris Vrouwen Senioren 06-13738328 dames@bunnik73.nl
    Deten, Henri Coordinator 35+ voetbal 06-28416863 35plus@bunnik73.nl
    Deten, Henri Coordinator 45+ voetbal 06-36151363 45plus@bunnik73.nl 
    Jeugdafdeling      
    Westerhout, Andre  Wedstrijdsecretaris Jeugdafdeling 06-29045656 wedstrijdsecr.jeugd@bunnik73.nl
    Menke, Aswin Trainerscoördinator Jeugdafdeling 06-11190871 jeugd.trainers@bunnik73.nl
    Bovenkamp, Hans vd Jeugdcoördinator O19, O17 en O15 junioren 06-23002878

    junioren@bunnik73.nl

    Veenbrink, Herman Jeugdcoordinator O13, O11 en O9 pupillen  06-26749818

    pupillen@bunnik73.nl

    Stef Geldtmeijer Algemene zaken 06-18562220

    jeugd.algemeen@bunnik73.nl

    Trainers       
    Epskamp, Harrie Trainer selectie senioren 06-52333928  
    Veenbrink, Wilbert Trainer selectie senioren 2-3-4 030-6567532  
    Verwoerd, Teus Trainer Vrouwen senioren  06-44066980  
    Bouquet, Gerrit Trainer O19-1 junioren 030-6563721  
           
    Dijkstra, Annemarie Trainer O17-1 junioren 06-11749369  
    Ruiter, Addy de Trainer O17-2 junioren    
    Steenbrink, Iwan Trainer O15-1 junioren 06-11641697  
    El Hachimi, Abdou Trainer O14-1 junioren          
    El Hachimi, Abdou Trainer O15-2 junioren    
    Bosma. John Trainer O13-1 pupillen 06-25421552  
    Valkenburg, Bryan Trainer O13-2 pupillen 06-42983227 bryanvalkenburg@xs4all.nl
    Engelen, Desiree van Trainer O13-3 pupillen 06-14023131 r.van.engelen@casema.nl
    Menke, Aswin Trainer O11-1 t/m O11-5 pupillen 06-11190871  
    Veenbrink, Herman Trainer O9-1 t/m O9-5 pupillen 06-26749818  
    Bosma, John Trainer O9-1 t/m O9-5 pupillen 06-25421552  

    Scherpenzeel, Jeroen

    Keeperstrainer Junioren en Senioren 06-36182619  

     

         

    Wilshaus, Jolanda

    Trainer 'De Kikkers' 06-52035095 kikkers@bunnik73.nl
    Sponsoring      
    Martijn Kruize lid Sponsorcommissie   sponsoring@bunnik73.nl
    Bar - Commissie    
    Mirjam de Wilt / Nelleke Westerhout     bas@bunnik73.nl 
    Redactie  Website      
    Wouter Hoekman     Redactie@bunnik73.nl
    Onderhoudscommissie      
    Brug, Ton vd Onderhoud gebouwen   onderhoud@bunnik73.nl
    Overigen      
    Wilshaus, Jolanda Vertrouwens Contact Persoon 06-52035095 vcp@bunnik73.nl
    Zijl, Arnold van Terreinen en materialen 06-23464108 materiaal@bunnik73.nl
    Vreeden, Gert de Terreinen en Materialen 06-49741762 materiaal@bunnik73.nl
    Lunteren, Herman van Consul KNVB 06-21533663. consul@bunnik73.nl
    Jesper Oele Buurtsportcoach - Bunnik Beweegt   buurtsportcoach@bunnik73.nl